Hundvåg FK

Styret 2018

Styret 2018

 Styret i Hundvåg FK 2018

Felles e-post til Styret: Styret@hundvagfotball.no

Rolle Navn Mobil E-post
Styreleder Pål Erik Johannessen 901 03 576 styreleder@hundvagfotball.no
Nestleder Frode Berge 414 76 639 nestleder@hundvagfotball.no
Seniorleder Sigurd Solheim 452 88 352 seniorleder@hundvagfotball.no
Ungdomsleder Maylin Goa Sivertsen 911 31 934 ungdomsleder@hundvagfotball.no
Breddeleder Roger Paulsen 943 77 692 breddeleder@hundvagfotball.no
Vara Seniorleder Nick Myklebust 907 87 292 varaseniorleder@hundvagfotball.no
Vara Ungdomsleder Ragnhild Norberg 988 53 615 varaungdomsleder@hundvagfotball.no
Vara Breddeleder Monica Johannessen 938 85 146 varabreddeleder@hundvagfotball.no

 

I 2018 vil Styret i Hundvåg Fotballklubb jobbe tett sammen med Styreleder for Hundvåg IL Allianseidrettslag. Dette fordi man jobber felles mot å bli et fleridrettslag under navnet Hundvåg IL. Hundvåg FK vil da formelt få navnet Hundvåg Idrettslag (Hundvåg IL) fra 2019 av. Dette i tråd med hva Årsmøtet i Hundvåg FK bestemte i mars 2018.

Rolle Navn Mobil E-post
Styreleder Hundvåg IL Allianseidr. Roar Olsen 415 57 387 styrelederhil@hundvagfotball.no

Styrets medlemmer i 2018

 

Styreleder
Pål Erik Johannessen                   

Nestleder
Frode Berge

Seniorleder
Sigurd Solheim                           

 

Ungdomsleder
Maylin Sivertsen 

Breddeleder
Roger Paulsen

 

Seniorleder Vara
Nick Myklebust

 

Ungdomsleder Vara
Ragnhild Norberg

 

Breddeleder Vara

Monica Frotvedt Johannessen

 

 

 

 

Hundvåg Fotballklubb Organisasjonsnummer: 988 353 221
Austbøsvingene 56 Mail: post(@)hundvagfotball.no
Postboks 75 Phone: (+47) 47 97 32 20
4086 Hundvåg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift