Hundvåg FK

Lagsider

Lagsider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 RES Dommere

Eivind
Helle
(45883704)

Haris
Mir
(93059896)
2 RES Hundvågmarsjen

Hanne Katrine
Beck
(97080982)

Elin
Haug
(95147490)
3 LG12 G2007-1
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Linda
Bore
(41239398)

Knut Magne
Uri
(93281205)

Gjermund
Stakland
(48190324 )
4 LG12 G2007-2
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Linda
Bore
(41239398)

Bjørnar
Jacobsen
(905 31 730)

Mario
Auer
(97060306)

Chris Roger
Karlsen
(40553620)
5 LG12 G2007-3
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Linda
Bore
(41239398)

Svein Magne
Leine
(90966157)

Knut Magne
Uri
(93281205)
6 LG12 G2007-4
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Roger
Frøiland
(95194514)

Linda
Bore
(41239398)

Stian
Røisland
(93488058)

Jone
Riis
(93488410)
7 LJ12 J2007
Tor 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Fre 16:00- 17:30 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Axel Andre
Simonsen
(90910331)

Mariell
Hjelm
(47826063)

Tine
Svnedsen
(47 09 23 51)

Kjetil
Svendsen
(93488398)
8 LG11 G2008-1 (Skeie/Lunde)
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Britt Iren
Osmundsen
(91704358)

Pål
Debes
(99633373)

Bjarne
Hviding
(92888261)
9 LG11 G2008-2 (Skeie/Lunde)
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Tore
Førland
(93488711)

Anja Eikemo
Sandsmark
(93698476)

Glenn
Espersen
(47826064)
10 LG11 G2008-3 (Hundvåg)
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Bjarne
Jonassen

Henrik
Solvang
(97795326)

Vidar
Gabrielsen
(90898638)

Mark
Hewitt
(99528793)

Marita
Bjørvik
(99759639)

Tor Magne
Madsen
(99712295)
11 LG11 G2008-4 (Hundvåg)
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)

Hanne Katrine
Beck
(97080982)

Vidar
Gabrielsen
(90898638)

Mark
Hewitt
(99528793)

Tor Magne
Madsen
(99712295)
12 LG11 G2008 opp en klasse (Skeie/Lunde)

Arne
Gåskjenn

Glenn
Espersen
(47826064)

Tore
Sætre
(91688665)

Eivind
Østerli
(90530895)
13 LJ11 J2008
Tor 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)

Odd Arild
Finstad

Stephen
Long
(91816353)

Kristoffer
Knutsen
(97616432)

Rune
Langeland
(97034455)
14 MG10 G2009-1
Tir 18:30- 20:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Roy S.
Mydland
(40002236)
15 MG10 G2009-2
Tir 18:30- 20:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Tom Cato
Mydland
(93228237)

Jonas
Nordtveit
(95250855)
16 MG10 G2009-3
Tir 18:30- 20:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Bjørn-Inge
Haaland
(41270555)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Bjørn Egil
Helgeland
(90566505)
17 MG10 G2009-4
Tir 18:30- 20:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Anne Maj
Grøtterød
(41630046)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Bjørn Terje
Holten
(95989594)

Paul Espen
Bakken
(95919928)
18 MJ10 J2009
Man 16:30- 17:30 Faktabanen (hele banen)
Fre 17:00- 18:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Bjørn Petter
Krakereid
(95881513)

Hilde Marit
Nilsen
(40018204)
19 MG9 G2010-1
Søn 12:00- 14:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen (hele banen)

Helene Tendenes
Matre
(93488428)

Mark
Hewitt
(99528793)
20 MG9 G2010-2
Søn 12:00- 14:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen (hele banen)

Monica
Pedersen

Andreas Olsen
Tysse
(92659591)

Stig
Lien
(4790535770)
21 MG9 G2010-3
Søn 12:00- 14:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen (hele banen)

Ronnie
Gundersen
(48360441)

Tommy
Løhre
(90276864)
22 MG9 G2010-4
Søn 12:00- 14:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen (hele banen)

Svein
Larsen
(97676644)

Lasse
Vatne
(91745559)
23 MJ9 J2010
Man 16:30- 17:30 Faktabanen (hele banen)

Anita Time
Midthus
(95708172)

Roy S.
Mydland
(40002236)

Magnar
Bjørkavåg
(95110281)

Edvin
Hanken
(95187152)
24 MG8 G2011-1
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 16:00- 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Bjørn
Forshei
(47679348)

Sindre
Mo
(97725446)
25 MG8 G2011-2
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 16:00- 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

camilla
ingebrigtsen
(90748473)

Fred Arne
Gabrielsen
(90603974)
26 MG8 G2011-3
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 16:00- 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Ronny
Espedal
(92445118)

Trine Susann
Refvik
(92830093)

Håkon Vidar
Straume
(90769077)

Stig
Sørensen
(46925452)
27 MG8 G2011-4
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 16:00- 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Kenneth Bjørheim
Eik
(93099534)

Michal
Krawiec
(90292440)

Kjetil
Svendsen
(93488398)

Ronnie
Gundersen
(48360441)
28 MG8 G2011-5
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 16:00- 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Anders
Gulliksen
(45288712)
29 MIX7 G/J2012

Ole-Fredrik
Rasmussen
(97182714)

Ingibjørg
Sigurdardottir
(92858160)

Marius
Sørensen
(91733339)

Anne
Bergsagel

Erik
Nordgulen
(46619719)

Usman
Butt
(48092588)

Lars
Kindingstad
(40455392)

Geir
Nilsen
(99293228)
30 MG6 G2013-1

Fredrik
Walmsnæss
(95928388)

Mehrdad
Nasseri
(90995565)

Anette
Hafsøe
(41276048)
31 MG6 G2013-2

Kristian
Høvring
(47636045)

Tore
Johannesen
(91665524)
32 MG6 G/J2013-3

Magnar
Bjørkavåg
(95110281)

Øystein
Helgeland
(92684606)

Hundvåg Fotballklubb Organisasjonsnummer: 988 353 221
Austbøsvingene 56 Mail: post(@)hundvagfotball.no
Postboks 75 Phone: (+47) 47 97 32 20
4086 Hundvåg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift