Hundvåg FK

Lagsider

Lagsider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 RES Hundvågmarsjen

Hanne Katrine
Beck
(97080982)

Elin
Haug
(95147490)
2 LG12 G2007-1
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 19:00- 20:30 Faktabanen-bane B (1/2 bane)
Tir 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Linda
Bore
(41239398)

Knut Magne
Uri
(93281205)

Gjermund
Stakland
(48190324 )
3 LG12 G2007-2
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 19:00- 20:30 Faktabanen-bane B (1/2 bane)
Tir 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Linda
Bore
(41239398)

Bjørnar
Jacobsen
(905 31 730)

Mario
Auer
(97060306)

Chris Roger
Karlsen
(40553620)
4 LG12 G2007-3
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 19:00- 20:30 Faktabanen-bane B (1/2 bane)
Tir 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Linda
Bore
(41239398)

Karen Molde
Immerstein
(90855631)

Svein Magne
Leine
(90966157)

Knut Magne
Uri
(93281205)
5 LG12 G2007-4
Søn 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Man 19:00- 20:30 Faktabanen-bane B (1/2 bane)
Tir 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Roger
Frøiland
(95194514)

Linda
Bore
(41239398)

Stian
Røisland
(93488058)

Jone
Riis
(93488410)
6 LJ12 J2007
Tir 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Axel Andre
Simonsen
(90910331)

Mariell
Hjelm
(47826063)

Tine
Svnedsen
(47 09 23 51)

Kjetil
Svendsen
(93488398)
7 LG11 G2008-1 (Skeie/Lunde)
Søn 18:00- 19:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)

Britt Iren
Osmundsen
(91704358)

Pål
Debes
(99633373)

Bjarne
Hviding
(92888261)
8 LG11 G2008-2 (Skeie/Lunde)
Søn 18:00- 19:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)

Tore
Førland
(93488711)

Anja Eikemo
Sandsmark
(93698476)

Glenn
Espersen
(47826064)
9 LG11 G2008-3 (Hundvåg)
Søn 18:00- 19:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)

Bjarne
Jonassen

Henrik
Solvang
(97795326)

Vidar
Gabrielsen
(90898638)

Mark
Hewitt
(99528793)

Marita
Bjørvik
(99759639)

Tor Magne
Madsen
(99712295)
10 LG11 G2008-4 (Hundvåg)
Søn 18:00- 19:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)

Hanne Katrine
Beck
(97080982)

Vidar
Gabrielsen
(90898638)

Mark
Hewitt
(99528793)

Tor Magne
Madsen
(99712295)
11 LG11 G2008 opp en klasse (Skeie/Lunde)

Arne
Gåskjenn

Glenn
Espersen
(47826064)

Tore
Sætre
(91688665)

Eivind
Østerli
(90530895)
12 LJ11 J2008
Tir 18:30- 20:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Odd Arild
Finstad

Stephen
Long
(91816353)

Kristoffer
Knutsen
(97616432)

Rune
Langeland
(97034455)
13 MG10 G2009-1
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Ons 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Roy S.
Mydland
(40002236)
14 MG10 G2009-2
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Ons 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Anne
Bergsagel

Tom Cato
Mydland
(93228237)
15 MG10 G2009-3
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Ons 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Bjørn-Inge
Haaland
(41270555)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Bjørn Egil
Helgeland
(90566505)
16 MG10 G2009-4
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Ons 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Anne Maj
Grøtterød
(41630046)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Paul Espen
Bakken
(95919928)
17 MG10 G2009-5
Tir 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Ons 17:00- 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)

Camilla
Bruvik

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Henning
Andersen
(92415236)
18 MJ10 J2009
Man 16:30- 17:30 Faktabanen-bane B (1/2 bane)
Tor 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Bjørn Petter
Krakereid
(95881513)

Hilde Marit
Nilsen
(40018204)

Kai
Øygarden
19 MG9 G2010-1
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Tir 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Lasse
Vatne
(91745559)

Henrik
Sveinall
(99287521)

Svein
Larsen
(97676644)
20 MG9 G2010-2
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Tir 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Tommy
Løhre
(90276864)

Henrik
Sveinall
(99287521)

Monica
Pedersen

Mark
Hewitt
(99528793)
21 MG9 G2010-3
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane B (1/2 bane)
Man 16:30- 17:30 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Tir 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Henrik
Sveinall
(99287521)

Andreas Olsen
Tysse
(92659591)
22 MJ9 J2010
Man 16:30- 17:30 Faktabanen-bane A (1/2 bane)
Tir 16:30- 18:00 Faktabanen (hele banen)

Anita Time
Midthus
(95708172)

Roy S.
Mydland
(40002236)

Ole Martin
Midthus
(95252188)

Hege
Oftedal
(95261029)

Magnar
Bjørkavåg
(95110281)

Edvin
Hanken
(95187152)
23 MG8 G2011-1
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:00- 19:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Bjørn
Forshei
(47679348)

Sindre
Mo
(97725446)
24 MG8 G2011-2
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:00- 19:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

camilla
ingebrigtsen
(90748473)

Fred Arne
Gabrielsen
(90603974)
25 MG8 G2011-3
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:00- 19:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Ronny
Espedal
(92445118)

Trine Susann
Refvik
(92830093)

Håkon Vidar
Straume
(90769077)

Stig
Sørensen
(46925452)
26 MG8 G2011-4
Søn 12:00- 14:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane)
Ons 18:00- 19:00 Faktabanen-bane A (1/2 bane)

Kenneth Bjørheim
Eik
(93099534)

Michal
Krawiec
(90292440)

Kjetil
Svendsen
(93488398)
27 MG7 G2012-1
Ons 17:00- 18:00 Kiwibanen (hele banen)
Ons 18:00- 19:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Ole-Fredrik
Rasmussen
(97182714)

Ingibjørg
Sigurdardottir
(92858160)

Marius
Sørensen
(91733339)
28 MG7 Knotteskole 2018

HFK
Administrasjonen
(47973220)

Jaran
Moberg
(93066252)

Monica
Frotvedt Johannessen
(93885146)

Roger
Paulsen
(94377692)

Mark
Hamer
(99358518)

Håkon Vidar
Straume
(90769077)
29 MIX7 J/G2012-2
Ons 17:00- 18:00 Kiwibanen (hele banen)
Ons 18:00- 19:00 Faktabanen-bane B (1/2 bane)

Erik
Nordgulen
(46619719)

Geir
Nilsen
(99293228)

Anne
Bergsagel
30 MG6 G2013-1
Ons 17:00- 18:00 Kiwibanen (hele banen)

Fredrik
Walmsnæss
(95928388)

Mehrdad
Nasseri
(90995565)

Ilda
Buljabasic
(40844673)

Anette
Hafsøe
(41276048)
31 MG6 G2013-2
Ons 17:00- 18:00 Kiwibanen (hele banen)

Kristian
Høvring
(47636045)

Tore
Johannesen
(91665524)
32 MG6 G/J2013-3
Ons 17:00- 18:00 Kiwibanen (hele banen)

Magnar
Bjørkavåg
(95110281)

Øystein
Helgeland
(92684606)

Jens
Hæreid
(98683976)

Hundvåg Fotballklubb Organisasjonsnummer: 988 353 221
Austbøsvingene 56 Mail: post(@)hundvagfotball.no
Postboks 75 Phone: (+47) 47 97 32 20
4086 Hundvåg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift