Infoskriv

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

MAN
22.04
18:30-20:00
Sport1 Hundvåg-banen (hele banen)
TOR
25.04
17:00-18:30
Buøy 1
FRE
26.04
18:00-19:30
Sport1 Hundvåg-banen (hele banen)
LØR
27.04
14:00-16:00
Faktabanen (hele banen)
SØN
28.04
15:30-17:00
Sport1 Hundvåg-banen (hele banen)
29.04 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H
Hundvåg G14-3 - Vaulen 1 -
29.04 18:30 Faktabanen (hele banen) H
Hundvåg G13-3 - Klepp 3 -
29.04 18:35 Jarlabanen B
Jarl 2 - Hundvåg G13-2 -
06.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H
Hundvåg G13-2 - Staal Jørpeland 2 -
08.05 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B
Forus og Gausel 3 - Hundvåg G13-3 -
24.04 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Sunde 1 10 - 2  
24.04 18:30 Stemmen kunstgress 1 9er A B  
Tasta 2 - Hundvåg G13-3 4 - 2  
24.04 18:30 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna Fotball 2 - Hundvåg G14-3 8 - 2  
08.04 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Våganes 1 6 - 4  
01.04 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 1 - Hundvåg G14-3 11 - 4  
28.10 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Finnøy 1 -  
21.10 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) B  
Hundvåg 2 - Hundvåg G14-3 -  
14.10 19:00 EUREKA-banen Midjord B  
Brodd 1 - Hundvåg G14-3 -  
30.09 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Tjensvoll 1 -  
23.09 18:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Hundvåg G14-3 -  
09.09 17:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Hundvåg G14-3 -  
02.09 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Hinna Fotball 2 -  
26.08 18:30 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Hundvåg G14-3 -  
19.08 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Staal Jørpeland 1 -  
19.06 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Bryne 3 -  
19.06 17:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 2 - Hundvåg G13-2 -  
17.06 17:00 Vestbanen B  
Viking 3 - Hundvåg G14-3 -  
14.06 17:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Rennesøy 1 -  
12.06 18:30 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Hundvåg G14-3 -  
12.06 18:30 Bogafjellbanen 7er B B  
Bogafjell 3 - Hundvåg G13-3 -  
04.06 17:00 Vestbanen B  
Viking 3 - Hundvåg G13-2 -  
03.06 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Eiger 2 -  
03.06 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Hundvåg 2 -  
28.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Staal Jørpeland 3 -  
27.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Brodd 1 -  
27.05 17:00 Vardeneset kunstgress 2 9er A Helgø Meny B  
Vardeneset 2 - Hundvåg G13-2 -  
22.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Havørn 1 -  
22.05 17:30 NSE - Viking Treningsbane B  
Vaulen 2 - Hundvåg G13-3 -  
20.05 17:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Hundvåg G14-3 -  
15.05 18:30 Mosterøy stadion B  
Mastra 2 - Hundvåg G13-2 -  
13.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Madla 2 -  
13.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Hinna Fotball 2 -  
08.05 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 3 - Hundvåg G13-3 -  
06.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Staal Jørpeland 2 -  
29.04 18:35 Jarlabanen B  
Jarl 2 - Hundvåg G13-2 -  
29.04 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Klepp 3 -  
29.04 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Vaulen 1 -  
24.04 18:30 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna Fotball 2 - Hundvåg G14-3 8 - 2  
24.04 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Sunde 1 10 - 2  
24.04 18:30 Stemmen kunstgress 1 9er A B  
Tasta 2 - Hundvåg G13-3 4 - 2  
08.04 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Våganes 1 6 - 4  
01.04 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 1 - Hundvåg G14-3 11 - 4  
27.03 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Viking 3 6 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift