Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TIR
20.08
18:30-20:00
Faktabanen-bane A (1/2 bane)
SØN
25.08
15:30-17:00
Sport1 Hundvåg-banen (hele banen)
21.08 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H
Hundvåg G13-2 - Viking 3 -
21.08 17:00 ISS Kunstgress Madla B
Internat. School of Stavanger 1 9er - Hundvåg G13-3 -
26.08 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H
Hundvåg FK Gutter 13 år - Havørn 1 -
26.08 18:30 Våganes Kunstgress 1 B
Våganes 1 - Hundvåg G14-3 -
28.08 18:30 NSE Banen - Hinna 9er A B
Hinna Fotball 2 - Hundvåg G13-2 -
20.08 18:00 H  
Hundvåg G14-3 - Høle 1 -  
19.08 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Staal Jørpeland 1 -  
20.06 18:30 Vikeså Kunstgress B  
Bjerkreim 1 - Hundvåg G13-2 8 - 4  
19.06 20:00 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Hundvåg G14-3 6 - 1  
19.06 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Bryne 3 -  
30.10 17:00 Stemmen kunstgress 1 9er A B  
Tasta 2 - Hundvåg G13-2 -  
28.10 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Finnøy 1 -  
23.10 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Rennesøy 1 -  
21.10 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Eiger 2 -  
21.10 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) B  
Hundvåg FK G2005-2 - Hundvåg FK Gutter 13 år -  
21.10 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) B  
Hundvåg 2 - Hundvåg G14-3 -  
16.10 17:00 Vardeneset kunstgress 2 9er A Helgø Meny B  
Vardeneset 2 - Hundvåg G13-2 -  
14.10 19:00 EUREKA-banen Midjord B  
Brodd 1 - Hundvåg G14-3 -  
02.10 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg G13-2 - Hinna Fotball 2 -  
30.09 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 3 - Hundvåg G13-3 -  
30.09 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Tjensvoll 1 -  
25.09 17:00 Vestbanen B  
Viking 3 - Hundvåg G13-2 -  
23.09 18:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Hundvåg G14-3 -  
23.09 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Forus og Gausel 3 -  
23.09 18:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 4 - Hundvåg G14-3 -  
18.09 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg G13-2 - Tasta 2 -  
16.09 18:30 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 2 - Hundvåg G13-3 -  
16.09 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) H  
Hundvåg G14-3 - Midtbygdens 1 -  
11.09 18:30 Dalane Energi banen B  
Eiger 2 - Hundvåg G13-2 -  
11.09 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Sunde 1 -  
09.09 17:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Hundvåg G14-3 -  
04.09 18:30 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B  
Klepp 3 - Hundvåg G13-3 -  
02.09 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg G13-2 - Vardeneset 2 -  
02.09 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Hinna Fotball 2 -  
28.08 18:30 NSE Banen - Hinna 9er A B  
Hinna Fotball 2 - Hundvåg G13-2 -  
26.08 18:30 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Hundvåg G14-3 -  
26.08 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg FK Gutter 13 år - Havørn 1 -  
21.08 17:00 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg G13-2 - Viking 3 -  
21.08 17:00 ISS Kunstgress Madla B  
Internat. School of Stavanger 1 9er - Hundvåg G13-3 -  
20.08 18:00 H  
Hundvåg G14-3 - Høle 1 -  
19.08 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Staal Jørpeland 1 -  
20.06 18:30 Vikeså Kunstgress B  
Bjerkreim 1 - Hundvåg G13-2 8 - 4  
19.06 20:00 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Hundvåg G14-3 6 - 1  
19.06 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Bryne 3 -  
19.06 17:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 2 - Hundvåg G13-2 -  
17.06 17:00 Vestbanen B  
Viking 3 - Hundvåg G14-3 0 - 11  
13.06 17:00 Buøy 1 H  
Hundvåg FK Gutter 13 år - Rennesøy 1 -  
12.06 18:30 Bogafjellbanen 7er B B  
Bogafjell 3 - Hundvåg G13-3 -  
06.06 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Hundvåg 2 8 - 5  
04.06 17:00 Vestbanen B  
Viking 3 - Hundvåg G13-2 -  
03.06 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg FK Gutter 13 år - Eiger 2 -  
28.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg FK Gutter 13 år - Staal Jørpeland 3 -  
27.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Brodd 1 4 - 6  
27.05 17:00 Vardeneset kunstgress 2 9er A Helgø Meny B  
Vardeneset 2 - Hundvåg G13-2 -  
22.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Havørn 1 -  
22.05 17:30 NSE - Viking Treningsbane B  
Vaulen 2 - Hundvåg G13-3 -  
20.05 17:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Hundvåg G14-3 7 - 5  
15.05 18:30 Mosterøy stadion B  
Mastra 2 - Hundvåg G13-2 -  
13.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen - bane A (1/2 bane) H  
Hundvåg FK Gutter 13 år - Hinna Fotball 2 -  
13.05 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Madla 2 -  
08.05 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 3 - Hundvåg G13-3 -  
06.05 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Staal Jørpeland 2 5 - 2  
29.04 18:35 Jarlabanen B  
Jarl 2 - Hundvåg G13-2 1 - 7  
29.04 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-3 - Klepp 3 3 - 4  
29.04 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Vaulen 1 8 - 0  
24.04 18:30 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G13-2 - Sunde 1 10 - 2  
24.04 18:30 Stemmen kunstgress 1 9er A B  
Tasta 2 - Hundvåg G13-3 4 - 2  
24.04 18:30 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna Fotball 2 - Hundvåg G14-3 8 - 2  
08.04 18:30 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Våganes 1 6 - 4  
01.04 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 1 - Hundvåg G14-3 11 - 4  
27.03 17:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G14-3 - Viking 3 6 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift