PREMIEUTDELING - CAMP STAVANGER 2013

Laget som kom på 2. plass i Camp Stavanger er invitert til premieutdeling på Viking Stadion 26. mai.

DET BLE 2. PLASS I CAMP STAVANGER

Fantastisk innsats ga 2. plass, og premieutdeling på Viking stadion

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
19.08
17:30-19:00
Faktabanen-bane A (1/2 bane)
TOR
22.08
18:00-19:30
Faktabanen-bane B (1/2 bane)
21.08 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H
Hundvåg G19-1 - Klebe /Voll 1 -
28.08 20:00 Vestbanen B
Viking 2 - Hundvåg G19-1 -
04.09 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H
Hundvåg G19-1 - Hana 1 -
11.09 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H
Hundvåg G19-1 - Ganddal 1 -
18.09 18:00 Randaberg stadion B
Randaberg 1 - Hundvåg G19-1 -
19.06 20:00 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Sola 1 6 - 4  
12.06 20:00 SR-Bank Mini Arena (Sola 2) B  
Sola 1 - Hundvåg G19-1 2 - 3  
05.06 20:00 Riska Kunstgress B  
Madla 2 - Hundvåg G19-1 2 - 8  
29.05 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Lura 1 4 - 3  
22.05 20:00 B&G-banen, Egersund B  
Egersunds 1 - Hundvåg G19-1 14 - 0  
30.10 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Madla 2 -  
23.10 20:00 Lura stadion B  
Lura 1 - Hundvåg G19-1 -  
16.10 19:00 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Egersunds 1 -  
02.10 20:00 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Hundvåg G19-1 -  
25.09 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Ålgård 1 -  
18.09 18:00 Randaberg stadion B  
Randaberg 1 - Hundvåg G19-1 -  
11.09 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Ganddal 1 -  
04.09 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Hana 1 -  
28.08 20:00 Vestbanen B  
Viking 2 - Hundvåg G19-1 -  
21.08 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Klebe /Voll 1 -  
19.06 20:00 Faktabanen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Sola 1 6 - 4  
12.06 20:00 SR-Bank Mini Arena (Sola 2) B  
Sola 1 - Hundvåg G19-1 2 - 3  
05.06 20:00 Riska Kunstgress B  
Madla 2 - Hundvåg G19-1 2 - 8  
29.05 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Lura 1 4 - 3  
22.05 20:00 B&G-banen, Egersund B  
Egersunds 1 - Hundvåg G19-1 14 - 0  
15.05 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Bogafjell 1 5 - 0  
08.05 19:00 Nye Ålgård Stadion B  
Ålgård 1 - Hundvåg G19-1 5 - 1  
24.04 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Randaberg 1 1 - 6  
10.04 18:00 Ganddal gress B  
Ganddal 1 - Hundvåg G19-1 3 - 6  
03.04 20:00 Hanabanen B  
Hana 1 - Hundvåg G19-1 5 - 2  
27.03 20:00 Sport1 Hundvåg-banen (hele banen) H  
Hundvåg G19-1 - Viking 2 2 - 7  
20.03 18:30 Sentralidrettsanlegget 1 B  
Klebe /Voll 1 - Hundvåg G19-1 9 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift